KALENDAR - ALPSKO SKIJANJE za sezonu 2017/2018

KALENDAR - ALPSKO SKIJANJE
za sezonu 2017/2018
               
Datum Disciplina Naziv takmičenja Mjesto održavanja Tehnički organizator Kategorija Rezervni termin Tehnički delegat
               
09.12.2017. SL Majnex Cup Ravna planina SK Pale U 12, U 14, U 16 23.12.2017. Senahid Godinjak
10.12.2017. VSL Majnex Cup Ravna planina SK Pale U 8, U 10, U 12, U 14, U 16 24.12.2017. Senahid Godinjak
14.12.2017. SL Trofej Ravna planina Ravna planina SK Pale FIS / Janez Dekleva (SLO)
15.12.2017. VSL Trofej Ravna planina Ravna planina SK Pale FIS / Janez Dekleva (SLO)
16.12.2017. SL Majnex Cup 2017 Ravna planina SK Pale FIS / Janez Dekleva (SLO)
17.12.2017. VSL Majnex Cup 2017 Ravna planina SK Pale FIS / Janez Dekleva (SLO)
23.12.2017. SL OP Opštine Pale Ravna planina SK Pale U 12, U 14, U 16 28.12.2017. Miro Čolić
24.12.2017. VSL OP Opštine Pale Ravna planina SK Pale U 8, U 10, U 12, U 14, U 16 29.12.2017. Miro Čolić
13.01.2018. SL FIS Cup Ilidža 2018 Bjelašnica SK Ilidža FIS / Ribić Robertino (SLO)
14.01.2018. SL FIS Cup Ilidža 2018 Bjelašnica SK Ilidža FIS / Ribić Robertino (SLO)
20.01.2018. SL FIS Cup Jahorina 2018 Jahorina SPD Jahorina FIS / Matjaž Vrecl (SLO)
21.01.2018. SL FIS Cup Jahorina 2018 Jahorina SPD Jahorina FIS / Matjaž Vrecl (SLO)
23.01.2018. SL Otvoreno prvenstvo SPD Jahorina Jahorina SPD Jahorina U 8, U 10, U 12, U 14, U 16 / Mirjana Granzov Močević
24.01.2018. VSL Otvoreno prvenstvo SPD Jahorina Jahorina SPD Jahorina U 12,U 14, U 16 / Mirjana Granzov Močević
26.01.2018. Paralel Kup Srebrna lisica Bjelašnica SK Bjelašnica U 8, U 10, U 12, U 14, U 16 09.02.2017. Igor Šljuka
27.01.2018. SL Kup Srebrna lisica Bjelašnica SK Bjelašnica U 12,U 14, U 16 10.02.2018. Igor Šljuka
28.01.2018. VSL Kup Srebrna lisica Bjelašnica SK Bjelašnica U 8, U 10, U 12, U 14, U 16 11.02.2018. Igor Šljuka
30.01.2018. SL KUP Ravna Planina Ravna planina SK Pale U 12, U 14 i U 16 30.01.2018. Saša Kurto
31.01.2018. VSL KUP Ravna Planina Ravna planina SK Pale U 8, U 10, U 12, U 14, U 16 31.01.2018. Saša Kurto
05.02.2018. SL Vlašički Kup Vlašić SK Karaula U 12, U 14 i U 16   Kemal Mirojević
06.02.2018. VSL Vlašički Kup Vlašić SK Karaula U 8, U 10, U 12, U 14, U 16   Kemal Mirojević
10.02.2018. SL Kozara 2018 Kozara SK Banja Luka U 12,U 14, U 16 / Čolić/Granzov/Šljuka/Mirojević
11.02.2018. VSL Kozara 2018 Kozara SK Banja Luka U 8, U 10, U 12, U 14, U 16 / Čolić/Granzov/Šljuka/Mirojević
16.02.2018. SL FIS Djeca za mir u svijetu Bjelašnica SK Sarajevo CHI FIS / SLO
17.02.2018. VSL FIS Djeca za mir u svijetu Bjelašnica SK Sarajevo CHI FIS / SLO
23.02.2018. PARALEL Born2Ski Bjelašnica Naš Tim U 8, U 10, U 12, U 14, U 16 / Vladimir Lučić
24.02.2018. SL Born2Ski Bjelašnica Naš Tim U 12, U 14 i U 16 / Vladimir Lučić
25.02.2018. VSL Born2Ski Bjelašnica Naš Tim U 8, U 10, U 12, U 14, U 16 / Vladimir Lučić
03.03.2018. SL Državno prvenstvo BiH Jahorina SPD Jahorina U 12, U 14, U 16 / Željko Šljivić
04.03.2018. VSL Državno prvenstvo BiH Jahorina SPD Jahorina U 8, U 10, U 12, U 14, U 16 / Željko Šljivić
10.03.2018. VSL Državno prvenstvo BiH Jahorina SPD Jahorina FIS - NC / Gorišek Dušan (SLO)
11.03.2018. SL Državno prvenstvo BiH Jahorina SPD Jahorina FIS - NC / Gorišek Dušan (SLO)
13.03.2018. SL OP Republike Srpske Jahorina SPD Jahorina U 12, U 14, U 16 / Mira Kablar
14.03.2018. VSL OP Republike Srpske Jahorina SPD Jahorina U 8, U 10, U 12, U 14, U 16 / Mira Kablar
17.03.2018. SL Termag Kup Jahorina SK Pale U 12, U 14, U 16 24.03.2018. Čolić/Granzov/Mirojević
18.03.2018. VSL Termag Kup Jahorina SK Pale U 8, U 10, U 12, U 14, U 16 25.03.2018. Čolić/Granzov/Mirojević
               

 

../../../../