SPISAK NAGRAĐENIH PO SPORTOVIMA I KATEGORIJAMA

Dana 11.06.2015. godine u prostorijama Olimpijskog komiteta BiH održana je Redovna skupština Skijaškog/Smučarskog saveza BiH na kojoj su usvojeni Izvještaji za sezonu 2014/2015 te usvojeni planovi za narednu sezonu.

Nakon Skupštine održana je i manifestacija "Proglašenje najboljih". U četiri sporta: alpsko skijanje, ski trčanje, biatlon i snowboard dodjeljene su nagrade i diplome za prva tri mjesta u ukupnom poretku u svim kategorijama.

SPISAK NAGRAĐENIH PO SPORTOVIMA I KATEGORIJAMA

Alpsko skijanje:

Mlađe cicibanke:

  1. Ana Đokanović                                                           SPD Jahorina
  2. Isidora Jugović                                                           SPD Jahorina
  3. Ina Likić                                                                        K Ilidža

 

Mlađi cicibani:

  1. Tarik Zuhrić                                                                Naš Tim
  2. Amar Hamidović                                                        SK Ilidža
  3. Sadik Selmanagić                                                     Naš Tim

 

Starije cicibanke:

  1. Merjem Čuljević                                                          SK Sarajevo
  2. Nikolina Dragoljević                                                   SPD Jahorina
  3. Lana Gavrančić                                                           SK Sarajevo

 

Stariji cicibani:

  1. Milivoje Mačar                                                            SPD Jahorina
  2. Daut Hamidović                                                         SK Ilidža
  3. Adi Kazazović                                                            SK Šavnici

 

U 14 - Djevojčice

  1. Nina Petrović                                                              SPD Jahorina
  2. Esma Alić                                                                    SK Bjelašnica
  3. Teodora Čeremidžić                                                    SPD Jahorina

 

U 14 - Dječaci

  1. Harun Kunovac                                                           SK Sarajevo
  2. Harun Mulaomerović                                                  SK Bjelašnica
  3. Salih Hasanbegović                                                     SK Bjelašnica

U 16 - Djevojčice

  1. Maja Tadić                                                                  SPD Jahorina
  2. Sara Šišić                                                                     SK Sarajevo
  3. Anastasija Drinjak                                                       SPD Jahorina

 

U 16 -  Dječaci

  1. Strahinja Đokanović                                                   SPD Jahorina
  2. Belmin Godinjak                                                         SK Bjelašnica
  3. Matin Kamenica                                                          Naš Tim

 

Juniorke

  1. Šejla Merdanović                                                        SK Željezničar
  2. Ema Gičević                                                                SK Ilidža
  3. Selma Hodžić                                                              SK Ilidža

 

Juniori

  1. Marko Šljivić                                                               SPD Jahorina
  2. Eman Emrić                                                                SK Bjelašnica
  3. Haris Hodžić                                                               SK Željezničar

 

Seniorke

  1. Žana Novaković
  2. Amira Halilović

 

Seniori

  1. Igor Laikert                                                                 SK Karaula
  2. Marko Rudić                                                               SK Jahorina - Ski

 

EKIPNO

  1. mjesto – SPD „Jahorina“
  2. mjesto – SSK „Sarajevo“
  3. mjesto – SK „Naš Tim“

 

Ski trčanje

Cicibanke

  1. Lara Škipina                                                                SK Romanija
  2. Melika Jažić                                                                SK Širokača
  3. Andrea Bjelica                                                            SK Glasinac

 

Cicibani:

  1. Aleksandar Klačar                                                      SK Romanija
  2. Boris Stanojević                                                          SK Romanija
  3. Krisitijan Vujadinović                                     SK Romanija

 

Mlađe pionirke

  1. Sara Plakalović                                                            SK Istočno Sarajevo
  2. Jovana Petronić                                                           SK Mladen Grujić
  3. Vesna Pantić                                                               SK Mladen Grujić

 

Mlađi pioniri

  1. Marko Jokić                                                                SK Romanija
  2. Miljan Lizdek                                                              SK Istočno Sarajevo
  3. Savo Lalović                                                               SK Mladen Grujić

 

Starije pionirke

  1. Borjana Kuntoš                                                           SK Romanija
  2. Bojana Pantić                                                              SK Mladen Grujić
  3. Anđela Samardžija                                                      SK Glasinac

 

Stariji pioniri

  1. Luka Vrećo                                                                 SK Romanija
  2. Đorđe Santrač                                                             SK Mladen Grujić
  3. Filip Derikonja                                                            SK Mladen Grujić

 

Mlađe omladinke

  1. Dajana Lopatić                                                            SK Istočno Sarajevo
  2. Milica Rističević                                                         SK Romanija
  3. Sara Krajišnik                                                              SK Mladen Grujić

 

 

Mlađi omladinci

  1. Miloš Čolić                                                                  SK Istočno Sarajevo
  2. Marko Stanojević                                                        SK Romanija
  3. Milan Gluhović                                                           SK Romanija

 

Starije omladinke

  1. Katarina Bogdanović                                                  SK Istočno Sarajevo
  2. Sara Mumović                                                 SK Romanija
  3. Teodora Đukić                                                            SK Romanija

 

Stariji omladinci

  1. Stefan Anić                                                                 SK Istočno Sarajevo
  2. Ognjen Škipina                                                           SK Romanija
  3. Boris Škipina                                                               SK Romanija

 

Juniorke

  1. Maja Mumović                                                            SK Romanija
  2. Sanja Kusmuk                                                             SK Romanija
  3. Sara Lučić                                                                   SK Romanija

 

Juniori

  1. Goran Košarac                                                            SK Istočno Sarajevo
  2. Slobodan Lizdek                                                         SK Istočno Sarajevo
  3. Zdravko Rajić                                                             SK Romanija              

 

Seniorke

  1. Tanja Karišik                                                               SK Romanija
  2. Snežana Borovčanin                                                   SK Glasinac
  3. Dejana Košarac                                                           SK Romanija

 

Seniori

  1. Mladen Plakalović                                                      SK Istočno Sarajevo
  2. Marko Starčević                                                          SK Širokača
  3. Dejan Mumović                                                          SK Romanija

EKIPNO

 

  1. Mjesto -  SK  „Romanija“
  2. Mjesto – SK „Sarajevo – Istočno Sarajevo“
  3. Mjesto – SK „Mladen Grujić“

 

Biatlon

 

Mlađe Omladinke:

  1. Katarina Bogdanović                                                  SK Istočno Sarajevo
  2. Teodora Đukić                                                            SK Romanija
  3. Sara Mumović                                                 SK Romanija

 

Mlađi omladinci:

  1. Boris Škipina                                                               SK Romanija
  2. Milomir Gutalj                                                SK Romanija
  3. Miroslav Erić                                                               SK Istočno Sarajevo

 

Stariji Omladinci:

  1. Stefan Anić                                                                 SK Istočno Sarajevo
  2. Ognjen Škipina                                                           SK Romanija
  3. Zdravko Rajić                                                             SK Romanija

 

Juniorke:

  1. Sanja Kusmuk                                                             SK Romanija
  2. Maja Mumović                                                            SK Romanija
  3. Sara Lučić                                                                   SK Romanija

 

Članice/Seniorke:

  1. Tanja Karišik                                                               SK Romanija
  2. Dejana Košarac                                                           SK Romanija
  3. Snežana Borovčanin                                                   SK Glasinac

 

Članovi/Seniori:

  1. Mladen Plakalović                                                      SK Istočno Sarajevo
  2. Dejan Mumović                                                          SK Romanija
  3. Nemanja Košarac                                                        SK Istočno Sarajevo

 

EKIPNO

  1. Mjesto -  SK  „Romanija“
  2. Mjesto – SK „Sarajevo – Istočno Sarajevo“
  3. Mjesto – SK „Glasinac“

 

Snowboard

 

Juniori

  1. Affan Žiško                                                                SNB Free Style
  2. Edis Ozturk                                                                 SNB Free Style
  3. Faris Ćatić                              

 

Seniori

  1. Faris Biogradlić                                                           SNB Free Style
  2. Haris Burić                                                                  SNB Madstyle
  3. Nedim Pećanin                                                            SNB ZOI 84

 

EKIPNO

  1. Mjesto -  SNB  „Free Style“
  2. Mjesto – SNB „Madstyle“
  3. Mjesto – SNB „ZOI 84“

 

 

 

 

 

 
../../../../